poradniki dla lekarzy -

ABC Nebulizacji ze szczególnym uwzględnieniem dawkowania

Michał Pirożyński (red.)

SŁOWO WSTĘPNE Nebulizacja staje się bardzo popularną metodą dostarczania leku do dróg oddechowych. Coraz większa dostępność powoduje, że jest stosowana nie tylko w leczeniu... więcej »

Cena: 76,10
ABC Nebulizacji ze szczególnym uwzględnieniem dawkowania

Agresywny pacjent Metody i techniki postępowania

Lickiewicz Jakub

Pierwsza na rynku wydawniczym publikacja uwzględniającą zarówno aspekt psychologiczny, prawny, jak i problematykę fizycznego radzenia sobie z agresywnym pacjentem. Czytelnik znajdzie... więcej »

Cena: 39,-
Agresywny pacjent Metody i techniki postępowania

Choroby wewnętrzne. Seria na Dyżurze

I. Schneider S. Krautzig

Publikacja ta jest przede wszystkim podręcznikiem postępowania z chorym, u którego występują ostre zespoły chorobowe i stany zagrożenia życia. Jest to kompendium wiedzy oparte... więcej »

Cena: 60,39
Choroby wewnętrzne. Seria na Dyżurze

Empatia pracowników medycznych

Wilczek-Rużyczka Ewa

Pozytywny wpływ empatii na wyniki terapii i opieki jest znany od dawna. Szczególnie w zawodach medycznych stawia się pracownikom wysokie wymagania odnośnie do umiejętności interpersonalnych więcej »

Cena: 76,95
Empatia pracowników medycznych

Gabinet lekarski Jak chronić dane osobowe pracowników pacjentów i podwykonawc

Zemła Piotr

To praktyczne porady, jaką dokumentację wypełniać i do jakich procedur się stosować obecnie, gdy stan zdrowia pacjenta znany jest nie tylko lekarzowi. więcej »

Cena: 61,40
Gabinet lekarski Jak chronić dane osobowe pracowników pacjentów i podwykonawców

Głuchy pacjent wyzwania i potrzeby

Książka jest obiektywnym spojrzeniem na sytuację osób g/Głuchych i słabosłyszących, które codziennie zderzają się z barierami współczesnego świata. Okazuje się, że największą... więcej »

Cena: 35,60
Głuchy pacjent wyzwania i potrzeby

Indeks leków - aktualne ceny 2016/3

1 maja 2016 r. weszło w życie kolejne obwieszczenie MZ, zawierające listę leków refundowanych: refundacją objęto dwa preparaty zawierające nierefundowaną wcześniej substancję... więcej »

Cena: 17,55
Indeks leków - aktualne ceny 2016/3

Jak skutecznie rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. Praktyka lekarza...

Celem książki jest przedstawienie praktycznych informacji, które ułatwią lekarzowi rodzinnemu nawiązanie i utrzymanie kontaktu z pacjentem oraz poznanie jego oczekiwań i... więcej »

Cena: 58,23
Jak skutecznie rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. Praktyka lekarza rodzinnego

Jak stawałem się chirurgiem

Historia życiowa każdego z chirurgów jest nieco inna. Jednym z przesłań 66. Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich było "(...) z chirurgiem jak z poetą - trzeba się nim... więcej »

Cena: 26,70
Jak stawałem się chirurgiem

Jak stworzyć gabinet doskonały

Kowalski Zbigniew

Autor publikacji jest jednym z pierwszych w Polsce nauczycieli akademickich nauczających metod porozumiewania się z pacjentami. Doświadczony mówca motywacyjny, konsultant, doradca... więcej »

Cena: 46,50
Jak stworzyć gabinet doskonały