biochemia, biofizyka -

Bakterie w dekoloryzacji barwników syntetycznych

Zabłocka-Godlewska E.

W części pracy dokonano charakterystyki barwników syntetycznych, z wyszczególnieniem barwników azowych i trifenylometanowych. Opisano zagadnienia związane z obecnością tych... więcej »

Cena: 37,20
Bakterie w dekoloryzacji barwników syntetycznych

Biochemia Harpera Ilustrowana

Bender David A. Botham Kathleen M. Rodwell Victor W.

Jest to tłumaczenie 30 wydania nalężącego do najlepszych na świecie i najnowocześniejszych podręczników biochemii dla studentów medycyny, farmacji, biologii i kierunków pokrewnych więcej »

Cena: 189,10
Biochemia Harpera Ilustrowana

Biochemia Harpera ilustrowana

Granner Daryl K Murray Robert K. Rodwell Victor W.

Kolejne polskie wydanie znanego i cenionego podręcznika dla studentów medycyny obejmuje - podobnie jak wydania poprzednie - podstawy biochemii, przedstawione w zwięzłej, przyjaznej... więcej »

Cena: 151,10
Biochemia Harpera ilustrowana

Biochemia jamy ustnej

Lachowicz Lilla Turska Ewa

Podręcznik zawiera najnowsze wiadomości na temat procesów biochemicznych, zachodzących w czasie fizjologicznego rozwoju zębów, oraz zaburzeń w poszczególnych szlakach metabolicznych więcej »

Cena: 46,14
Biochemia jamy ustnej

BIOCHEMIA Podręcznik dla studentów studiów licencjackich i magisterskich

Edward Bańkowski

Drugie wydanie podrecznika dla studentów studiów licencjackich i magisterskich BIOCHEMIA różni sie wieloma szczegółami od jego pierwotnej wersji z 2006 roku. Zachowano w nim... więcej »

Cena: 73,30
BIOCHEMIA Podręcznik dla studentów studiów licencjackich i magisterskich. Wydanie II polskie

Biochemia Podręcznik dla studentów uczelni medycznych

Bańkowski Edward

Znajomość struktury molekularnej organizmu żywego i procesów metabolicznych w nim zachodzących jest fundamentem współczesnej wiedzy medycznej. Tylko na jej podstawie można poznać... więcej »

Cena: 131,30
Biochemia Podręcznik dla studentów uczelni medycznych

Biochemia w zarysie

J.G. Salway red. Krystyna Tyrpień

Celem Biochemii w zarysie jest przedstawienie danego zagadnienia biochemicznego w sposób skondensowany, na dwóch stronach formatu tej publikacji. Zapoznanie się z opisaną w podręczniku... więcej »

Cena: 47,73
Biochemia w zarysie

Biofizyka Podręcznik dla studentów

Biofizyka to najbardziej uniwersalny i profesjonalny podręcznik, zgodny z obowiązującymi na wyższych uczelniach programami nauczania. Drugie wydanie wzbogacone zostało o nowe elementy... więcej »

Cena: 147,20
Biofizyka Podręcznik dla studentów

Biofizyka. 500 pytań testowych.

Jeleń Piotr Sobol Maria Zieliński Jakub

"Biofizyka. 500 pytań testowych" to książka adresowana do studentów medycyny i stomatologii. Będzie doskonałą pomocą w powtórzeniu i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy więcej »

Cena: 39,-
Biofizyka. 500 pytań testowych.

Bionika

Tkacz Ewaryst Borys Przemysław

Jest to pierwsza od bardzo dawna pozycja poświęcona bionice - nauce zajmującej się wykorzystywaniem procesów biologicznych w technice, a w szczególności w automatycznym sterowaniu więcej »

Cena: 37,46
Bionika