mikrobiologia -

Choroby zakaźne i pasożytnicze

red. Zdzisław Dziubek

Jest to kolejne, uaktualnione wydanie cieszącego się dużą popularnością podręcznika leczenia chorób zakaźnych. W części ogólnej przedstawiono zjawiska immunologiczne w chorobach... więcej »

Cena: 129,90
Choroby zakaźne i pasożytnicze

Choroby zakaźne u dzieci

Doskonały atlas chorób zakaźnych, zawierający bogatą dokumentację fotograficzną dotyczącą 125 najczęściej występujących jednostek chorobowych. Każda jednostka chorobowa... więcej »

Cena: 138,-
Choroby zakaźne u dzieci

Krótkie wykłady Mikrobiologia medyczna

Lrving W. Boswell T.

Kompendium wiedzy z zakresu mikrobiologii medycznej, zwanej także lekarską lub kliniczną. Obejmuje: podstawowe zagadnienia z zakresu patogenności bakterii, wirusów i prionów... więcej »

Cena: 55,94
Krótkie wykłady Mikrobiologia medyczna

Mikrobiologia

A.Przondo-Mordarska A.Szkaradkiewicz G.Martirosian K.S. Rosenthal M.A. Pfaller P. R. Murray

Doskonały podręcznik dla studentów medycyny, biologii, a także lekarzy chorób zakaźnych i mikrobiologów. Informacje obejmujące wszystkie chorobotwórcze grupy drobnoustrojów:... więcej »

Cena: 186,60
Mikrobiologia

Mikrobiologia dla stomatologów

Samaranayake Lakshman

Przedstawiamy najnowsze wydanie tej cieszącej się niezwykłym powodzeniem książki. Oferuje ona czytelnikom wszystko, co niezbędne do pełnego zrozumienia mikrobiologii, jako że... więcej »

Cena: 76,95
Mikrobiologia dla stomatologów

Mikrobiologia i choroby zakaźne

Gabriel Virella

Polscy studenci medycyny po raz pierwszy otrzymują zwięzły podręcznik, a raczej obszerne kompendium obejmujące swą treścią kliniczną mikrobiologię i choroby zakaźne. Książka... więcej »

Cena: 80,79
Mikrobiologia i choroby zakaźne

Mikrobiologia lekarska

W książce omówiono poszczególne grupy drobnoustrojów oraz ich chorobotwórczość i znaczenie w medycynie. Wiele uwagi poświęcono również nowoczesnym metodom diagnostycznym, epidemiologii, zakażeniom szpitalnym i postępowaniu leczniczemu. więcej »

Cena: 170,10
Mikrobiologia lekarska

Mikrobiologia lekarska

Fritz H. Kayser Johannes Eckert Kurt A. Bienz Rolf M. Zinkernagel

Podręcznik zawiera szczegółową wiedzę o drobnoustrojach, tj. bakteriach, wirusach, grzybach i pasożytach, z uwzględnieniem chorobotwórczości i ich znaczenia w medycynie. Podkreślono... więcej »

Cena: 170,10
Mikrobiologia lekarska

Mikrobiologia techniczna tom 2. Mikroorganizmy w biotechnologii, ochronie...

praca zbiorowa

Tom 2 składa się z 4 części. W części I omówiono mikroorganizmy czynne w procesach biotechnologicznych, czyli bakterie fermentacji mlekowej i kwasu octowego, mikroorganizmy wykorzystywane... więcej »

Cena: 65,42
Mikrobiologia techniczna tom 2. Mikroorganizmy w biotechnologii, ochronie środowiska i produkcji żywności

Mikrobiologia w kosmetologii

Mikrobiologia w kosmetologii w zwięzły sposób omawia praktyczne wskazówki dotyczące zasad higienicznego postępowania w salonach kosmetycznych oraz wiedzę teoretyczną z zakresu... więcej »

Cena: 57,47
Mikrobiologia w kosmetologii