patofizjologia -

Atlas grzybów chorobotwórczych człowieka

Paweł Krzyściak Magdalena Skóra Anna B. Macura

"Wobec wzrastającego zainteresowania grzybami chorobotwórczymi człowieka, nie tylko ze strony lekarzy lub pacjentów, ale przede wszystkim diagnostów laboratoryjnych, zaistniała... więcej »

Cena: 100,-
Atlas grzybów chorobotwórczych człowieka

Atlas Patofizjologii

Stefan Silbernagl Florian Lang Wydanie I polskie pod redakcją Barbary Malinowskiej Anny Hryniewicz Hanny Kozłowskiej

Bezcenną zaletą niniejszego wydania jest jego unikatowa szata graficzna. Umożliwia ona Czytelnikowi studiowanie trudnych i skomplikowanych zagadnień obejmujących wszystkie dziedziny... więcej »

Cena: 92,90
Atlas Patofizjologii

Patofizjologia

I. Damjanov

Publikacja jest skierowana do studentów medycyny, lekarzy wszystkich specjalności medycznych chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu patofizjologii oraz przygotowujących się... więcej »

Cena: 125,63
Patofizjologia

Patofizjologia człowieka I

Podręcznik ten stanowi doskonałe wprowadzenie do problemów klinicznych. Jest w pełni nowoczesny, zgodny z aktualnym, obowiązującym na uczelniach medycznych programem nauczania więcej »

Cena: 170,10
Patofizjologia człowieka I

Patofizjologia człowieka w zarysie

Guzek Jan W.

Podręcznik zgodny z programem nauczania patofizjologii na wydziałach lekarskich. Powinien służyć jako podręcznik pierwszego kontaktu. Zwięzła forma podręcznika umożliwia... więcej »

Cena: 117,45
Patofizjologia człowieka w zarysie

Patofizjologia kliniczna Podręcznik dla studentów medycyny

Chudek J. Małecka-Tendera E. Olszanecka-Glinianowicz M. Zahorska-Markiewicz B.

Patofizjologia to nauka o przyczynach i mechanizmach prowadzących do powstawania chorób oraz wywołanych przez nie ogólnoustrojowych zaburzeniach regulacyjnych. Zrozumienie mechanizmu... więcej »

Cena: 125,65
Patofizjologia kliniczna Podręcznik dla studentów medycyny

Patofizjologia Repetytorium

Kanikowska Dominika Witowski Janusz

Kompendium wiedzy z zakresu patofizjologii zostało przygotowane z myślą o studentach kierunków okołomedycznych. Repetytorium jest zbiorem najważniejszych treści niezbędnych... więcej »

Cena: 58,23
Patofizjologia Repetytorium

Patofizjologia Tom 2

Jest to nowoczesny, 2-tomowy podręcznik z dziedziny patofizjologii dla studentów wydziałów lekarskich i lekarsko-dentystycznych. Większość rozdziałów w bieżącym wydaniu... więcej »

Cena: 169,60
Patofizjologia Tom 2

Patologia

A. Stevens J. Lowe

Chociaż wiedza na temat podstawowych mechanizmów procesów patologicznych jest istotna dla zrozumienia przebiegu choroby, to studenci medycyny, do których przede wszystkim jest kierowana... więcej »

Cena: 124,70
Patologia

Podstawy patomorfologii. Repetytorium dla studentów kierunków lekarsko-dentyst

Magdalena Białas Romana Tomaszewska

Książka prezentuje skondensowany przegląd wiedzy na temat patogenezy (mechanizmów powstawania) chorób, ich zasadniczych objawów i charakteryzujących je makro- oraz mikroskopowych... więcej »

Cena: 42,70
Podstawy patomorfologii. Repetytorium dla studentów kierunków lekarsko-dentystycznego, analityki medycznej i fizyki medycznej