immunologia -

Ćwiczenia z immunologii

Barbara Zdzisińska Martyna Kendefer-Szerszeń

Niniejsza książka pod redakcją Martyny Kandefer-Szerszeń oraz Barbary Zdzisińskiej stanowi cenną propozycję dydaktyczną, która ułatwi studentom przygotowywanie się do ćwiczeń z immunologii. więcej »

Cena: 40,-
Ćwiczenia z immunologii

Geneza gorączki. Biologiczne mechanizmy i praktyka medyczna

Kozak Wiesław

Jest to znakomita praca naukowa poświęcona tak wielkiemu problemowi, jakim jest gorączka. Autor jest wybitnym znawcą zagadnienia. Podszedł do niego w wymiarze historycznym, co... więcej »

Cena: 83,-
Geneza gorączki. Biologiczne mechanizmy i praktyka medyczna

HIV/AIDS

Grzeszczuk Anna

Hiv/Aids - pierwsze spotkanie Historia naturalna zakażenia HIV Sytuacje kliniczne wskazujące na konieczność badania w kierunku HIV w innych specjalnościach medycznych niż choroby... więcej »

Cena: 39,-
HIV/AIDS

Immunobiologia

(red.) Kostro Krzysztof Zdzisław Gliński

Podręcznik ten zawiera zwięzłe informacje o strukturze, mechanizmach i funkcjach układu odpornościowego wybranych grup ewolucyjnych zwierząt i człowieka. Szczególną uwagę... więcej »

Cena: 58,70
Immunobiologia

Immunologia

Opracowanie zbiorowe

Nowe, siódme wydanie podręcznika przedstawia aktualne osiągnięcia w zakresie wiedzy o układzie. W podręczniku omówione są nie tylko zagadnienia ogólne, dotyczące podstawowych... więcej »

Cena: 112,82
Immunologia

Immunologia

D.B. Roth D. Male I. Roitt J. Brostoff red. J. Żeromski

Jest to zupełnie nowe dzieło, w którym wykorzystano niektóre tytuły rozdziałów, część ilustracji z poprzedniego wydania, ale całość stanowi zupełnie nową jakość. W... więcej »

Cena: 106,17
Immunologia

Immunologia

K. Bryniarski

Immunologia więcej »

Cena: 115,91
Immunologia

Immunologia Funkcje i zaburzenia układu immunologicznego

Abbas Abul K. Lichtman Andrew H. Pillai Shiv

funkcje i zaburzenia układu immunologicznego w zwięzłej i przejrzystej formie nacisk na kontekst kliniczny omawianych informacji liczne kolorowe schematy, tabele, podsumowania... więcej »

Cena: 91,56
Immunologia Funkcje i zaburzenia układu immunologicznego

Immunologia i immunoterapia

Angelika Vollmar Ilse Zuendorf Theodor Dingermann

„Immunologia i immunoterapia” autorstwa trzech niemieckich naukowców, pracowników uniwersytetów medycznych w Monachium i we Frankfurcie nad Menem, to dzieło wyjątkowe i jednocześnie... więcej »

Cena: 127,60
Immunologia i immunoterapia

Immunologia kliniczna

H. Chapel; M. Haeney; S. Misbah; N. Snowden Redakcja naukowa wydania polskiego: Grzegorz Senatorski

Polskie pierwsze wydanie "Immunologii klinicznej" to tłumaczenie najnowszego, XVII wydania "Essentials of Clinical Immunology". Jest to pozycja skierowana przede wszystkim do studentów... więcej »

Cena: 100,23
Immunologia kliniczna