poradniki medyczne -

100 sposobów zapobiegania chorobie Alzheimera

CARPER JEAN

CHOROBIE ALZHEIMERA MOŻNA ZAPOBIEC! Większość osób uważa, że albo nic nie da się zrobić, żeby uniknąć choroby Alzheimera, albo można jej zapobiegać tylko w bardzo niewielkim... więcej »

Cena: 32,-
100 sposobów zapobiegania chorobie Alzheimera

5 minut dla serca 100 ćwiczeń ze zdjęciami

Choroby układu krążenia stanowią zarówno w Polsce, jak i na świecie istotny problem zdrowotny, społeczny i ekonomiczny. Warto zdać sobie sprawę, że bardzo ważną rolę w... więcej »

Cena: 44,50
5 minut dla serca 100 ćwiczeń ze zdjęciami

5 Minut Dla Stawów 100 Ćwiczeń Ze Zdjęciami

Opracowanie zbiorowe

Choroby reumatoidalne stanowią poważny problem dla współczesnej medycyny, ponieważ w dalszym ciągu nie są znane w pełni mechanizmy, które je powodują. Są to złożone i przewlekłe... więcej »

Cena: 44,50
5 Minut Dla Stawów 100 Ćwiczeń Ze Zdjęciami

6 kilo w 6 tygodni

Davidsson Ulrika Lauritzson Ola

W książce został opisany 42-dniowy program -sprzyjający błyskawicznej redukcji masy ciała - obejmuje przepisy na: śniadania, obiady, kolacje, desery i przekąski, oparte na... więcej »

Cena: 28,70
6 kilo w 6 tygodni

8 Kroków Do Pozbycia Się Bólu Pleców Naturalne Metody Na Dolegliwości...

Esther Gokhale susan Adams

W tej książce znajdziesz autorską technikę przywracania naturalnej postawy, która na zawsze uwolni Cię od codziennego, uporczywego bólu bez stosowania leków, interwencji chirurgicznej... więcej »

Cena: 54,09
8 Kroków Do Pozbycia Się Bólu Pleców Naturalne Metody Na Dolegliwości Pleców Szyi Ramion Bioder Kola

ABC otyłości

Lean Mike (red.) Sattar Naveed

W przewodniku omówiono: epidemiologię, patogenezę, prewencję i leczenie otyłości oraz kwestie dotyczące powikłań otyłości i prognoz jej wpływu na stan zdrowotny ludności, uwzględniając wyniki najnowszych badań naukowych. więcej »

Cena: 63,90
ABC otyłości

ABC Pokrzywki. Pokrzywka w pytaniach...

Roman Nowicki

Pokrzywka (urticaria) jest bardzo często rozpoznawaną jednostką chorobową, która dotyka przynajmniej raz w życiu ok. 20% populacji, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przewlekła... więcej »

Cena: 51,60
ABC Pokrzywki. Pokrzywka w pytaniach...

Aktywny senior Człowiek spełniony

Okres po 60. roku życia może być czasem doświadczania życia we wszystkich jego barwach poprzez nowe wyzwania, spełnianie swoich oczekiwań i marzeń, intelektualną przygodę... więcej »

Cena: 48,36
Aktywny senior Człowiek spełniony

Alergia pokarmowa

Agatha i Calvin Thrash Phylis Austin

Niniejsza książka wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy dotknięci są alergią pokarmową i pokazuje w jaki sposób, stosując określone postępowanie dietetyczne, można zmniejszyć... więcej »

Cena: 14,65
Alergia pokarmowa

Alergia u dzieci i dorosłych. Alergia u dzieci i dorosłych. Profilaktyka...

Jakimowicz-Klein Barbara

Książka pt: Alergia u dzieci i dorosłych. Profilaktyka i skuteczne metody leczenia autorstwa Barbary Jakimowicz-Klein kierowana jest do szerokiej rzeszy odbiorców zarówno dorosłych... więcej »

Cena: 21,80
Alergia u dzieci i dorosłych. Alergia u dzieci i dorosłych. Profilaktyka i skuteczne metody leczenia