etyka i filozofia -

Aborcja. przyczyny następstwa terapia

Chazan Bogdan Simon Witold (red.)

Ta niezwykła, bogato udokumentowana książka jest efektem współpracy badaczy europejskich i amerykańskich. O jej wartości przesądza zarówno wnikliwość autorów, jak i szeroka panorama poruszonych zagadnień. więcej »

Cena: 40,77
Aborcja. przyczyny następstwa terapia

Aforyzmy i cytaty dla chirurga

M. Schein

Książka stanowi zbiór ponad 1500 aforyzmów, cytatów i prawideł, których autorami są chirurdzy, a tematem - chirurgia. Złote myśli starożytnych, obserwacje współczesnych... więcej »

Cena: 226,-
Aforyzmy i cytaty dla chirurga

Bioetyka Anatomia Sporu

Barbara Chyrowicz

Tematy, od których nie sposób uciec w dzisiejszych sporach o początek i kres ludzkiego życia W Bioetyce... siostra Barbara Chyrowicz wskazuje na źródła współczesnych bioetycznych... więcej »

Cena: 44,40
Bioetyka Anatomia Sporu

Bioetyka dla lekarzy

Hartman Jan

Publikacja jest zwięzłym przewodnikiem pomocnym lekarzowi w podejmowaniu trudnych decyzji i ułatwiającym orientację w niełatwej problematyce etycznej związanej z wykonywaniem... więcej »

Cena: 46,45
Bioetyka dla lekarzy

Bioetyka personalistyczna wobec wyzwań biomedycyny

W Polsce w ostatnich latach wyrazy bioetyka i bioetyczny stają się bardziej znane, a nawet popularne. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki środkom społecznego przekazu, które... więcej »

Cena: 46,50
Bioetyka personalistyczna wobec wyzwań biomedycyny

Bioetyka. Najważniejsze Problemy

Tadeusz Ślipko

Bioetyka stała się częścią życia. Wymknęła się z laboratoriów, spod mikroskopów, z probówek, przechowujących tkanki w temperaturze ciekłego azotu, przeniknęła mury laboratoriów więcej »

Cena: 57,90
Bioetyka. Najważniejsze Problemy

Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualn

Borysewicz Anna

Publikacja „Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualna i w spółce partnerskiej. Wzory pism” zawiera liczne przykłady sytuacji, w jakich... więcej »

Cena: 59,77
Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualna i w spółce partnerskiej. Wzory pism

Błędy medyczne odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej...

Kaczmarczyk Dorota Sieńko Agnieszka

Książka wskazuje działania, jakie ma podjąć lekarz i placówka medyczna, aby działać bezpiecznie, a także obronić się przed procesem sądowym lub postępowaniem przed wojewódzką... więcej »

Cena: 79,20
Błędy medyczne odpowiedzialność prawna lekarza i placówki medycznej + CD Wzory dokumentów

Contra in vitro

Artur Jerzy Katolo

Książka ks. prof. Katolo jest głosem badającym problematykę sztucznego zapłodnienia z punktu widzenia nauki Kościoła Katolickiego. Autor opisuje historię i metody sztucznego... więcej »

Cena: 26,99
Contra in vitro