etyka i filozofia -

9 dylematów etycznych

Tadeusz Ślipko SJ

Niniejsza książka to omówienie najważniejszych dylematów etycznych przez znakomitego uczonego o międzynarodowej sławie. Poruszana problematyka dotyczy dylematów współczesnego... więcej »

Cena: 20,50
9 dylematów etycznych

Aborcja. przyczyny następstwa terapia

Chazan Bogdan Simon Witold (red.)

Ta niezwykła, bogato udokumentowana książka jest efektem współpracy badaczy europejskich i amerykańskich. O jej wartości przesądza zarówno wnikliwość autorów, jak i szeroka panorama poruszonych zagadnień. więcej »

Cena: 40,10
Aborcja. przyczyny następstwa terapia

Aforyzmy i cytaty dla chirurga

M. Schein

Książka stanowi zbiór ponad 1500 aforyzmów, cytatów i prawideł, których autorami są chirurdzy, a tematem - chirurgia. Złote myśli starożytnych, obserwacje współczesnych... więcej »

Cena: 200,20
Aforyzmy i cytaty dla chirurga

Bioetyka Anatomia Sporu

Barbara Chyrowicz

Tematy, od których nie sposób uciec w dzisiejszych sporach o początek i kres ludzkiego życia W Bioetyce... siostra Barbara Chyrowicz wskazuje na źródła współczesnych bioetycznych... więcej »

Cena: 44,40
Bioetyka Anatomia Sporu

Bioetyka dla lekarzy

Hartman Jan

Publikacja jest zwięzłym przewodnikiem pomocnym lekarzowi w podejmowaniu trudnych decyzji i ułatwiającym orientację w niełatwej problematyce etycznej związanej z wykonywaniem... więcej »

Cena: 46,45
Bioetyka dla lekarzy

Bioetyka personalistyczna wobec wyzwań biomedycyny

W Polsce w ostatnich latach wyrazy bioetyka i bioetyczny stają się bardziej znane, a nawet popularne. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki środkom społecznego przekazu, które... więcej »

Cena: 39,48
Bioetyka personalistyczna wobec wyzwań biomedycyny

Bioetyka w dialogu

Dorota Mazur ks. Andrzej Muszala

To znakomita książka, przedstawiająca w sposób przystępny fundamentalne zagadnienia bioetyki w świetle nauczania Kościoła katolickiego. Wybitny znawca tematu, ks. dr hab. Andrzej... więcej »

Cena: 14,59
Bioetyka w dialogu

Bioetyka. Najważniejsze Problemy

Tadeusz Ślipko

Bioetyka stała się częścią życia. Wymknęła się z laboratoriów, spod mikroskopów, z probówek, przechowujących tkanki w temperaturze ciekłego azotu, przeniknęła mury laboratoriów więcej »

Cena: 57,90
Bioetyka. Najważniejsze Problemy

Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualn

Borysewicz Anna

Publikacja „Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualna i w spółce partnerskiej. Wzory pism” zawiera liczne przykłady sytuacji, w jakich... więcej »

Cena: 59,77
Błąd medyczny i nieskuteczna zgoda na leczenie. Odpowiedzialność indywidualna i w spółce partnerskiej. Wzory pism